Platinum partner
16
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
10
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
46
Эксклюзивных объектов
15
Рекламная активность
59472
Последний визит на сайт
вчера

Аренда коммерческой недвижимости (22)

  • Княжий Дім
    20 000 грн/мес
    500 грн/м²

    Академика Заболотного ул., 148-В

    помещение свободного назначения
    40 м²
    вчера
    Оренда комерційної нерухомості вул. Заболотного 148-В, ЖК Криштелевi Джерела. Загальна площа 40 м.кв., на пів цокольне приміщення, стан після будівельників. Розвинена інфраструктура, поряд парк Феофанія, метро Теремки (20 хв пішки), біля будинку зупинка маршруту 444 та 548, школа (200 м). Ціна:20000 грн + ком.платіж КОД 1581875
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    4 000 $/мес
    10 $/м²

    Антоновича ул. (Горького), 33В

    многофункциональное помещение
    400 м²
    вчера
    Оренда офісу в БЦ "Максим" класу В, по вул. Антоновича буд. 33 В, метро Олімпійська - 5 хв.пішки в Голосіївському р-ні. Приміщення загальною площею 400 кв.м. , розташоване на 3 повесі 13 поверхового будинку. В будинку 3 ліфта , які працюють при вимкненні світла. Приміщення з ремонтом, але без меблів. Ціна: 4 000 у.о. + ком.п. ( комунальні і експлуатаційні 220 грн + ПДВ за м2 ). Код об'єкту №: 1419035
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    18 000 грн/мес
    150 грн/м²

    Драгоманова ул., 1-А

    офисное помещение
    120 м²
    вчера
    Офіс закритого типу вул. Драгоманова, 1а. 120 м. кв. Оупен спейс. За потреби можна створити кабінетну систему. Можливість встановлення офісних меблів. Новий євроремонт. Відеоспостереження. Охорона. Інтернет. Нежитловий фонд. Автономне опалення Система кондиціонування. LED освітлення. Розвинена інфраструктура: паркінг, банки, кафе, ресторани. м. Позняки 10 хвилин транспортом. Код об'єкту 141786 Вартість оренди 18000 грн+комун
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    1 600 $/мес
    6 $/м²

    Малоземельна, 5

    многофункциональное помещение
    250 м²
    вчера
    Оренда будинок під офіс закритого типу, 250 м2 + гараж Дарницький р-н, Осокорки.вул.А Галика (Малоземельна) метро Славутич - 300м 2 поверхи + мансарда, 7 кабінетів + ​​кухня 20м2, євроремонт, 2 су, зал з каміном,декоративний ландшафт, ділянка 6 соток, 2х тарифний лічильник, 3 фази, необмежена стоянка, будинок під сигналізацією. Код об'єкта 132862
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    690 $/мес
    35 $/м²

    Берестейский просп. (Победы), 53

    БЕЗ КОМИССИИ Нивки
    офисное помещение
    20 м²
    вчера
    Пропонується в оренду БЕЗ КОМІСІІ офісне приміщення в супер сучасному та креативному БЦ Авеню 53 по адресу Берестейский пр-т 53. Офіс розташован на 4-му поверсі 5-ти поверхового бізнес-центру.У приміщенні виконаний новий якісний ремонт, фото відповідають. Комплектація новими меблями на 6 робочих місць. У загальному користуванні: переговорні кабінети, кухні, бізнес-лаунж, тераса, санвузли. Оснащений: Припливно-витяжна система вентиляції та кондиціювання, клімат-контроль, шумоізоляція, генератор. Можлива короткострокова, щомісячна оренда. Орендна ставка 690 дол. + ПДВ, оплата у гривні за курсом НБУ. У вартість оренди включено комунальні та експлуатаційні платежі, клінінг, інтернет, юридичну ад...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    1 000 $/мес
    11 $/м²

    Олеся Гончара ул., 37-А

    БЕЗ КОМИССИИ Золотые Ворота
    офисное помещение
    90 м²
    1902 год постройки
    вчера
    Оренда офісного приміщення по вул. Олеся Гончара, 37а Пропонується в оренду комфортний та функціональний офіс на високому 1-му поверсі. Приміщення має зручне планування:• 3 окремі кабінети по 20 м²• просторий зал 35 м²Ідеально підійде для компанії, що цінує розділення робочих зон та комфорт для співробітників і клієнтів.Переваги об’єкта:✔ високий перший поверх✔ закрита територія✔ наявність паркінгу✔ зручне розташуванняКод об’єкта: 1417168Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду!
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    25 000 грн/мес
    417 грн/м²

    Приймаченко Марии бульв. (Лихачева), 1/27

    производственное помещение
    60 м²
    1960 год постройки
    вчера
    Оренда комерційної нерухомості під кав'ярню. Печерський район, вул. Марії Приймаченко 1/27. Цокольний поверх. Загальна площа становить 60 м.кв. Окремий вхід. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 25000 грн + комунальний платіж. КОД 1581889
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    26 000 грн/мес
    302 грн/м²

    Раисы Окипной ул., 10-А

    офисное помещение
    86 м²
    2005 год постройки
    вчера
    Оренда 3 кімнатна квартира під офіс Дніпровський район, вул Раїси Окіпної 10А. Офіс знаходиться на 3 поверсі з 25 поверхівки. Зашальна площа становить 86 м.кв. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 26000 грн + комунальний платіж. КОД 1419302
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    1 500 $/мес
    13 $/м²

    Олеся Гончара ул., 12

    БЕЗ КОМИССИИ Золотые Ворота
    офисное помещение
    120 м²
    1917 год постройки
    вчера
    Оренда офісу на Золотих Воротах по вул. Олеся Гончара буд.12 в Шевченківському р-ні. Приміщення загальною площею 120 кв.м. розташоване на 1 поверсі 5 поверхневого будинку. Виконаний косметичний ремонт. Ціна: 1 500 у.о. + ком.п. Код об'єкту №: 1417852
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    800 $/мес
    11 $/м²

    Гетьмана Кирилла Разумовского ул. (Миколи Краснова), 17

    Відеотур Житомирская
    производственное помещение
    70 м²
    2002 год постройки
    вчера
    Оренда кафе з готовим залом та обладнанням 70 кв.м. біля м. Житомирська. вул. Краснова Миколи 17. Перший поверх, окремий вхід, нежитловий фонд. Загальна площа 70 кв.м., кухня 20 кв.м. Фасад. Зал 50 кв.м на 35-40 відвідувачів, барна стійка, столи, стільці, автомат для приготування кави, кондиціонери. Кухня 20 кв.м, плита, витяжка, бойлер. 2 холодильники, 2 морозильники, мийка, столи нержавіюча сталь. Кладовка. Посудомийна машина. Потужність 35-50 квт. Відмінна інфраструктура та транспортна розв'язка, до м. Житомирська – 7 – 12 хвилин пішки. Вартість оренди: 800 доларів. КОД ОБ'ЄКТУ: 1581667.
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    23 160 грн/мес
    301 грн/м²

    Глубочицкая ул., 17Б

    многофункциональное помещение
    77 м²
    вчера
    Оренда приміщення Площа 77, 2 кв.м. Пропонується в оренду приміщення на Подолі в новому БЦ Велес, вул. Глибочицька, 17, "Б". Приміщення з ремонтом та окремим входом, 1 поверх, 77,2 кв м. 300 грн за кв м, експлуатаційні витрати: 35грн + комунальні. Піша доступність до метро - 10 хвилин. Підійде під різний вид діяльності. Ціна 23160 КОД № 1419312
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    1 000 $/мес
    8 $/м²

    Антоновича ул. (Горького), 10

    многофункциональное помещение
    130 м²
    1914 год постройки
    вчера
    Оренда 4-х к.кв. під ОЗТ біля метро Льва Толстого, вул. Антоновича буд. 10. Загальна площа 130 кв.м. на 6 поверсі 6 поверхового будинку. Квартира в гарному стані, без меблів. Відмінна інфраструктура і транспортна розв'язка. Ціна: 1000 у.о. Код об'єкту № 1419259
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    1 000 $/мес
    17 $/м²

    Евгения Коновальца ул. (Щорса), 32-Б

    многофункциональное помещение
    60 м²
    2006 год постройки
    вчера
    Пропонується в оренду офіс 60 м2 в 5-ти хвилинах від метро Печерська на вулиці Євгена Коновальца 32Б (Щорса). Повністю мебльований офіс з дизайнерським ремонтом в новому жилому комплексі на першому поверсі з окремим власним входом. Рецепція, Open space, один окремий кабінети, кухня, санвузл. Нежилий фонд. Обладнаний на 6 чоловік, є меблі і можливість збільшити до 9-ти робочих місць. Також можна орендувати без меблів або частково. Приточно-витяжна вентиляція, кондиціонування, пожежна і охоронна сигналізація, інтернет, домофон. Стіни частково можна фарбувати в кольори по бажанню орендатора. Можливий безготівковий розрахунок. Безпосередньо біля офісу великий підземний паркінг, який використовує...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    1 500 $/мес
    14 $/м²

    Менделєєва ул., 27

    многофункциональное помещение
    110 м²
    вчера
    Оренда будинку, під офіс по вул. Менделєєва, (частина будинку), 8 хвилин пішки від метро Либідська, 15 хвилин пішки від метро Дружби Народів, площа 73 метри, 3 кімнати, кухня, санвузол, склопакети, бронедвері, кондиціонери, тел. розведення, своє паркування, хороша транспортна розв'язка, свій двір (мангал і т.д.).Ціна оренди: 1500 у.е + ком платіж КОД 1419102
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    85 000 грн/мес
    1 063 грн/м²

    Крутой спуск, 6/2

    многофункциональное помещение
    80 м²
    1948 год постройки
    2 дня назад
    Оренда офісного приміщення в Печерському райні, вул. Крутий узвіз 6/2. Офіс знаходиться на 1 поверсі. Загальна площа становить 80 м.кв. Зроблений ремонт. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 85000 грн + комунальний платіж. КОД 1419288
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    14 500 грн/мес
    806 грн/м²

    Урловская ул., 21

    Відеотур Осокорки
    помещение свободного назначения
    18 м²
    2007 год постройки
    2 дня назад
    Оренда офісного приміщення в Дарницькому районі, вул. Урлівська 21. Офіс знаходиться на 1 поверсі. Одн кабінет під любий вид діяльності. Загальна площа квартири становить 18 м.кв. Розвинена інфракструктура. Гарна транспорна розв'язка. Ціна 14500 грн + комунальний платіж .КОД 146844
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    9 500 $/мес
    15 $/м²

    Музейний пер., 4

    помещение свободного назначения
    639 м²
    2 дня назад
    У вартість оренди вже враховані комунальні послуги.Оренда офісного приміщення біля м. Майдан Незалежності - 15 хв.пішки в БЦ "Європа" в Печерському р-ні. Офісне приміщення розташоване на 8 і 8 поверсі 8 поверхового Бізнес Центру.Є бомбосховище, підвал з інтренетом . Код об'єкту №: 1419054
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    42 000 грн/мес
    393 грн/м²

    Юлии Здановской ул. (Ломоносова), 8-Б

    многофункциональное помещение
    107 м²
    2 дня назад
    Оренда офісних приміщень з окремим входом на вул. Юлії Здановської 8Б (Ломоносова). Офіси розташовані на 1 поверсі 3-поверхового офісного центру. Своїх 2 окремих входи. Площа 135 кв.м та 107 кв.м. Висота стелі 4 метри. У кожному кабінеті є кондиціонер. Цегляна тепла будівля. 8 хвилин від станції метро Голосіївська. Є паркувальні місця. (На плані це 1 офіс та 4 офіс). Ціна 42 000 грн + к.п. Код об'єкта № 1417646
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    1 200 $/мес
    27 $/м²

    Клиническая ул., 23/25

    БЕЗ КОМИССИИ
    офисное помещение
    45 м²
    2 дня назад
    БЕЗ КОМІСІЇ! Є СВІТЛО! Оренда офісного приміщення в Солом'янському районі, вул. Клінічна 23/25. Офіс знаходиться на 12 поверсі. Загальна площа становить 45 м.кв. Зроблений дизайнерський ремонт. Можна під офіс, або музичну студію. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 1200 у.о. + комунальний платіж КОД 1419276
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    38 000 грн/мес
    463 грн/м²

    Владимирская ул., 82-А

    помещение свободного назначения
    82 м²
    2 дня назад
    Вулиця Володимирська 82а перший поверх , нежитловий фонд. Приміщення для бізнесу , 5 кабінетів.Решітки на вікнах.Сигналізація.Кондиціонер.Є запасний вихід. Код № 1418472
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Княжий Дім
    39 000 грн/мес
    582 грн/м²

    Костанайская ул., 13

    помещение свободного назначения
    67 м²
    2 дня назад
    Оренда офісного приміщення ЖК West House в Голосіївському районі, вул. Костанайська 13. Офіс знаходиться на 1 поверсі з 16 поверхівки. Загальна площа становить 67 м.кв. Сигналізація, Автономний електрогенератор, Гардероб, Консерж, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Паркувальне місце, Охорона території. Ціна 39000 грн + комунальний платіж КОД 1419222
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.