Platinum partner
16
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
49
Ексклюзивних об'єктів
16
Рекламна активність
48693
Останній візит на сайт
сьогодні

Оренда комерційної нерухомості (21)

  • Княжий Дім
    38 000 грн/міс
    463 грн/м²

    Володимирська вул., 82-А

    приміщення вільного призначення
    82 м²
    сьогодні
    Вулиця Володимирська 82а перший поверх , нежитловий фонд. Приміщення для бізнесу , 5 кабінетів.Решітки на вікнах.Сигналізація.Кондиціонер.Є запасний вихід. Код № 1418472
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    39 000 грн/міс
    582 грн/м²

    Костанайська вул., 13

    приміщення вільного призначення
    67 м²
    сьогодні
    Оренда офісного приміщення ЖК West House в Голосіївському районі, вул. Костанайська 13. Офіс знаходиться на 1 поверсі з 16 поверхівки. Загальна площа становить 67 м.кв. Сигналізація, Автономний електрогенератор, Гардероб, Консерж, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Паркувальне місце, Охорона території. Ціна 39000 грн + комунальний платіж КОД 1419222
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    20 000 грн/міс
    500 грн/м²

    Академіка Заболотного вул., 148-В

    приміщення вільного призначення
    40 м²
    сьогодні
    Оренда комерційної нерухомості вул. Заболотного 148-В, ЖК Криштелевi Джерела. Загальна площа 40 м.кв., на пів цокольне приміщення, стан після будівельників. Розвинена інфраструктура, поряд парк Феофанія, метро Теремки (20 хв пішки), біля будинку зупинка маршруту 444 та 548, школа (200 м). Ціна:20000 грн + ком.платіж КОД 1581875
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    4 000 $/міс
    10 $/м²

    Антоновича вул. (Горького), 33В

    багатофункціональне приміщення
    400 м²
    сьогодні
    Оренда офісу в БЦ "Максим" класу В, по вул. Антоновича буд. 33 В, метро Олімпійська - 5 хв.пішки в Голосіївському р-ні. Приміщення загальною площею 400 кв.м. , розташоване на 3 повесі 13 поверхового будинку. В будинку 3 ліфта , які працюють при вимкненні світла. Приміщення з ремонтом, але без меблів. Ціна: 4 000 у.о. + ком.п. ( комунальні і експлуатаційні 220 грн + ПДВ за м2 ). Код об'єкту №: 1419035
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    18 000 грн/міс
    150 грн/м²

    Драгоманова вул., 1-А

    офісне приміщення
    120 м²
    сьогодні
    Офіс закритого типу вул. Драгоманова, 1а. 120 м. кв. Оупен спейс. За потреби можна створити кабінетну систему. Можливість встановлення офісних меблів. Новий євроремонт. Відеоспостереження. Охорона. Інтернет. Нежитловий фонд. Автономне опалення Система кондиціонування. LED освітлення. Розвинена інфраструктура: паркінг, банки, кафе, ресторани. м. Позняки 10 хвилин транспортом. Код об'єкту 141786 Вартість оренди 18000 грн+комун
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    1 600 $/міс
    6 $/м²

    Малоземельна, 5

    багатофункціональне приміщення
    250 м²
    сьогодні
    Оренда будинок під офіс закритого типу, 250 м2 + гараж Дарницький р-н, Осокорки.вул.А Галика (Малоземельна) метро Славутич - 300м 2 поверхи + мансарда, 7 кабінетів + ​​кухня 20м2, євроремонт, 2 су, зал з каміном,декоративний ландшафт, ділянка 6 соток, 2х тарифний лічильник, 3 фази, необмежена стоянка, будинок під сигналізацією. Код об'єкта 132862
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    1 200 $/міс
    27 $/м²

    Клінічна вул., 23/25

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    45 м²
    сьогодні
    БЕЗ КОМІСІЇ! Є СВІТЛО! Оренда офісного приміщення в Солом'янському районі, вул. Клінічна 23/25. Офіс знаходиться на 12 поверсі. Загальна площа становить 45 м.кв. Зроблений дизайнерський ремонт. Можна під офіс, або музичну студію. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 1200 у.о. + комунальний платіж КОД 1419276
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    42 000 грн/міс
    393 грн/м²

    Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 8-Б

    багатофункціональне приміщення
    107 м²
    сьогодні
    Оренда офісних приміщень з окремим входом на вул. Юлії Здановської 8Б (Ломоносова). Офіси розташовані на 1 поверсі 3-поверхового офісного центру. Своїх 2 окремих входи. Площа 135 кв.м та 107 кв.м. Висота стелі 4 метри. У кожному кабінеті є кондиціонер. Цегляна тепла будівля. 8 хвилин від станції метро Голосіївська. Є паркувальні місця. (На плані це 1 офіс та 4 офіс). Ціна 42 000 грн + к.п. Код об'єкта № 1417646
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    9 500 $/міс
    15 $/м²

    Музейний пров., 4

    приміщення вільного призначення
    639 м²
    сьогодні
    У вартість оренди вже враховані комунальні послуги.Оренда офісного приміщення біля м. Майдан Незалежності - 15 хв.пішки в БЦ "Європа" в Печерському р-ні. Офісне приміщення розташоване на 8 і 8 поверсі 8 поверхового Бізнес Центру.Є бомбосховище, підвал з інтренетом . Код об'єкту №: 1419054
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    14 500 грн/міс
    806 грн/м²

    Урлівська вул., 21

    Відеотур Осокорки
    приміщення вільного призначення
    18 м²
    2007 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісного приміщення в Дарницькому районі, вул. Урлівська 21. Офіс знаходиться на 1 поверсі. Одн кабінет під любий вид діяльності. Загальна площа квартири становить 18 м.кв. Розвинена інфракструктура. Гарна транспорна розв'язка. Ціна 14500 грн + комунальний платіж .КОД 146844
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    85 000 грн/міс
    1 063 грн/м²

    Крутий узвіз, 6/2

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    1948 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісного приміщення в Печерському райні, вул. Крутий узвіз 6/2. Офіс знаходиться на 1 поверсі. Загальна площа становить 80 м.кв. Зроблений ремонт. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 85000 грн + комунальний платіж. КОД 1419288
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    690 $/міс
    35 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 53

    БЕЗ КОМІСІЇ Нивки
    офісне приміщення
    20 м²
    сьогодні
    Пропонується в оренду БЕЗ КОМІСІІ офісне приміщення в супер сучасному та креативному БЦ Авеню 53 по адресу Берестейский пр-т 53. Офіс розташован на 4-му поверсі 5-ти поверхового бізнес-центру.У приміщенні виконаний новий якісний ремонт, фото відповідають. Комплектація новими меблями на 6 робочих місць. У загальному користуванні: переговорні кабінети, кухні, бізнес-лаунж, тераса, санвузли. Оснащений: Припливно-витяжна система вентиляції та кондиціювання, клімат-контроль, шумоізоляція, генератор. Можлива короткострокова, щомісячна оренда. Орендна ставка 690 дол. + ПДВ, оплата у гривні за курсом НБУ. У вартість оренди включено комунальні та експлуатаційні платежі, клінінг, інтернет, юридичну ад...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    1 000 $/міс
    11 $/м²

    Олеся Гончара вул., 37-А

    БЕЗ КОМІСІЇ Золоті Ворота
    офісне приміщення
    90 м²
    1902 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісного приміщення по вул. Олеся Гончара, 37а Пропонується в оренду комфортний та функціональний офіс на високому 1-му поверсі. Приміщення має зручне планування:• 3 окремі кабінети по 20 м²• просторий зал 35 м²Ідеально підійде для компанії, що цінує розділення робочих зон та комфорт для співробітників і клієнтів.Переваги об’єкта:✔ високий перший поверх✔ закрита територія✔ наявність паркінгу✔ зручне розташуванняКод об’єкта: 1417168Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    25 000 грн/міс
    417 грн/м²

    Марії Приймаченко бульв. (Академіка Ліхачова), 1/27

    виробниче приміщення
    60 м²
    1960 рік побудови
    сьогодні
    Оренда комерційної нерухомості під кав'ярню. Печерський район, вул. Марії Приймаченко 1/27. Цокольний поверх. Загальна площа становить 60 м.кв. Окремий вхід. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 25000 грн + комунальний платіж. КОД 1581889
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    26 000 грн/міс
    302 грн/м²

    Раїси Окіпної вул., 10-А

    офісне приміщення
    86 м²
    2005 рік побудови
    сьогодні
    Оренда 3 кімнатна квартира під офіс Дніпровський район, вул Раїси Окіпної 10А. Офіс знаходиться на 3 поверсі з 25 поверхівки. Зашальна площа становить 86 м.кв. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 26000 грн + комунальний платіж. КОД 1419302
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    1 500 $/міс
    13 $/м²

    Олеся Гончара вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ Золоті Ворота
    офісне приміщення
    120 м²
    1917 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісу на Золотих Воротах по вул. Олеся Гончара буд.12 в Шевченківському р-ні. Приміщення загальною площею 120 кв.м. розташоване на 1 поверсі 5 поверхневого будинку. Виконаний косметичний ремонт. Ціна: 1 500 у.о. + ком.п. Код об'єкту №: 1417852
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    800 $/міс
    11 $/м²

    Гетьмана Кирила Розумовського вул. (Миколи Краснова), 17

    Відеотур Житомирська
    виробниче приміщення
    70 м²
    2002 рік побудови
    сьогодні
    Оренда кафе з готовим залом та обладнанням 70 кв.м. біля м. Житомирська. вул. Краснова Миколи 17. Перший поверх, окремий вхід, нежитловий фонд. Загальна площа 70 кв.м., кухня 20 кв.м. Фасад. Зал 50 кв.м на 35-40 відвідувачів, барна стійка, столи, стільці, автомат для приготування кави, кондиціонери. Кухня 20 кв.м, плита, витяжка, бойлер. 2 холодильники, 2 морозильники, мийка, столи нержавіюча сталь. Кладовка. Посудомийна машина. Потужність 35-50 квт. Відмінна інфраструктура та транспортна розв'язка, до м. Житомирська – 7 – 12 хвилин пішки. Вартість оренди: 800 доларів. КОД ОБ'ЄКТУ: 1581667.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    23 160 грн/міс
    301 грн/м²

    Глибочицька вул., 17Б

    багатофункціональне приміщення
    77 м²
    сьогодні
    Оренда приміщення Площа 77, 2 кв.м. Пропонується в оренду приміщення на Подолі в новому БЦ Велес, вул. Глибочицька, 17, "Б". Приміщення з ремонтом та окремим входом, 1 поверх, 77,2 кв м. 300 грн за кв м, експлуатаційні витрати: 35грн + комунальні. Піша доступність до метро - 10 хвилин. Підійде під різний вид діяльності. Ціна 23160 КОД № 1419312
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    1 000 $/міс
    8 $/м²

    Антоновича вул. (Горького), 10

    багатофункціональне приміщення
    130 м²
    1914 рік побудови
    сьогодні
    Оренда 4-х к.кв. під ОЗТ біля метро Льва Толстого, вул. Антоновича буд. 10. Загальна площа 130 кв.м. на 6 поверсі 6 поверхового будинку. Квартира в гарному стані, без меблів. Відмінна інфраструктура і транспортна розв'язка. Ціна: 1000 у.о. Код об'єкту № 1419259
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    1 000 $/міс
    17 $/м²

    Євгена Коновальця вул. (Щорса), 32-Б

    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    2006 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується в оренду офіс 60 м2 в 5-ти хвилинах від метро Печерська на вулиці Євгена Коновальца 32Б (Щорса). Повністю мебльований офіс з дизайнерським ремонтом в новому жилому комплексі на першому поверсі з окремим власним входом. Рецепція, Open space, один окремий кабінети, кухня, санвузл. Нежилий фонд. Обладнаний на 6 чоловік, є меблі і можливість збільшити до 9-ти робочих місць. Також можна орендувати без меблів або частково. Приточно-витяжна вентиляція, кондиціонування, пожежна і охоронна сигналізація, інтернет, домофон. Стіни частково можна фарбувати в кольори по бажанню орендатора. Можливий безготівковий розрахунок. Безпосередньо біля офісу великий підземний паркінг, який використовує...