Platinum partner
16
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
48
Ексклюзивних об'єктів
16
Рекламна активність
60177
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (4)

  • Княжий Дім
    230 000 $
    365 $/м²

    Олега Онікієнка вул., 131А

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    631 м²
    сьогодні
    Без Комісії Продається окремо розташоване двоповерхове нежитлове приміщення у Бровари вулиця Олега Онікієнка, 131А. Загальна площа — 631 м².+ підвал. Об’єкт має зручне розташування та чудово підійде під виробництво, складський комплекс, СТО, офіс, логістичний центр або інший вид комерційної діяльності.Основні переваги:• Двоповерхова будівля• Площа — 631 м²• Централізоване водопостачання• Септик• Власна трансформаторна підстанція — 50 кВт• Зручний заїзд для вантажного транспорту• Простора територія перед будівлею• Промислова та комерційна зонаБудівля має хороший потенціал для реконструкції та розвитку бізнесу. Поруч активна комерційна інфраструктура та зручне транспортне сполучення.Деталі та...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    30 000 $
    1 200 $/м²

    Лариси Руденко вул., 6-А

    БЕЗ КОМІСІЇ Позняки
    офісне приміщення
    25 м²
    вчора
    БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж приміщення на м.Позняки 5хв, БЦ Колізей 25 кв.м по вул.Руденко 6-А. Є ліфт, поруч метро Позняки, ТРЦ Пирамида, ТЦ Метро, Епіцентр. На поверсі с/в, меблі, приток з підігрівом, витяжка, кондиціонер, косметичний ремонт. Можливий обмін на квартиру. Поруч є 2-й такий самий офіс. Ціна прриміщення: 30.000 доларів, при купівлі 2-х приміщень ціна буде 50.000 доларів. Код об’єкта: 23830
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    255 000 $
    1 573 $/м²

    Саксаганського вул., 58

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Університет
    офісне приміщення
    162 м²
    1914 рік побудови
    сьогодні
    Без комісії! Ексклюзивна пропозиція! Продаж 4-х кімнатної квартири в центрі Києва по вул.Саксаганського 58 в царському будинку з ліфтом. 5/6 поверх, Висота стелі - 4.2 кв.м. Загальна площа 162,1 кв.м., житлова - 99,4 кв.м. Офісний ремонт, продаж з меблями. Є можливість розділити квартиру на дві окремі. Квартира двостороння, два відкритих балкони. Відмінна інфраструктура. Код об'єкту 211-471-78
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    50 000 $
    1 250 $/м²

    Академіка Заболотного вул., 148-В

    приміщення вільного призначення
    40 м²
    сьогодні
    Продаж комерційної нерухомості вул. Заболотного 148-В, ЖК Криштелевi Джерела. Загальна площа 40 м.кв., на пів цокольне приміщення, стан після будівельників. Розвинена інфраструктура, поряд парк Феофанія, метро Теремки (20 хв пішки), біля будинку зупинка маршруту 444 та 548, школа (200 м). Ціна: 50000 $ Код: 24291
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.